Červenec 2007

Smutná novina aneb změna vedení oddílu

21. července 2007 v 20:02 Aktuality
Náš milý hlavní vedoucí Luděk se nechal slyšet, že po pětiletém působení v našem oddíle odchází. Je mou povinností mu zde oficiálně poděkovat za to, co pro nás za tu dobu udělal, a jistě na něj budeme všichni vzpomínat v dobrém. Ve funkci hlavního vedoucího ho nahradí pravděpodobně Fanda.

Další dva lovci orlů

21. července 2007 v 19:58 Aktuality
Na letošním táboře (viz předchozí aktualita) se našli dva další členové oddílu, kteří splnili zkoušku Tři orlí pera. Těmi, jenž museli protrpět několik těřkých zkoušek (24 hodin mlčení a hladu, celý den sám v lese, noční hlídka celou noc a další), se stali Čočka a Pošťák. Dovoluji si připomenout, že před pěti lety se to podařilo Kýblovi, Rozumovi a Stehnovi a dříve i mnoha jiným lidem. Těm, kteří letos neuspěli, přejem mnoho úspěchů příští rok.

Návrat z tábora 2007

21. července 2007 v 19:51 Aktuality
Tak dnes jsme se s plnou slávou vrátili z tábora. Letos byl na téma starořecké báje "Iáson a argonauti" a podle mého se jako obvykle vydařil. Tábořilo se na Hrubé skále, což je ideální místo pro koupání, lezení po skalách či koukání na Trosky. Podrobnější informace a fotky se snad brzy také objeví.